کلیه گواهینامه‌های کنفرانس به صورت طلاکوب شده و دارای مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی بوده که در هر زمان از طریق دبیرخانه کنفرانس قابل استعلام و پیگیری می‌باشند. شرایط صدور و نحوه دریافت گواهینامه‌های شرکت در این کنفرانس به شرح زیر است:

 

 ۱- گواهینامه حضور در کنفرانس

این گواهینامه بین‌المللی به دو زبان انگلیسی و فارسی برای کلیه شرکت‌کنندگانی که مدارک ثبت نام آنها کامل بوده و هر دو روز (16 ساعت) در کنفرانس حضور داشته باشند صادر نسخه فیزیکی گواهینامه در پایان روز دوم کنفرانس و پس از مراسم اختتامیه تحویل شرکت‌کنندگان خواهد شد.

 

2- گواهینامه ارائه مقاله در کنفرانس

این گواهینامه به زبان فارسی برای مقالاتی که مراحل داوری توسط کمیته علمی کنفرانس را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند و به تعداد تمام نویسندگان مقاله صادر و در پایان روز دوم کنفرانس و پس از مراسم اختتامیه تحویل ایشان خواهد شد.

 

3- تقدیرنامه سخنرانی، ارائه کارگاه یا داوری مقالات

این گواهی به زبان انگلیسی و یا فارسی برای کلیه اساتید محترم و متخصصانی که از طریق ارائه سخنرانی کلیدی، برگزاری کارگاه آموزشی و یا داوری مقالات در این کنفرانس همکاری داشته باشند صادر و پس از برگزاری کنفرانس خدمتشان ارسال می‌گردد. لازم به ذکر است تصاویر و ویدئوی تمام سخنرانی ها و کارگاه ها به صورت آنلاین و آفلاین، توسط تیم برگزاری کنفرانس در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

 

4- گواهی ارتقاء پایه نظام‌مهندسی

این گواهی برای دارندگان پروانه اشتغال به کار از سازمان نظام‌مهندسی ساختمان که در آزمون کنفرانس شرکت نموده و نمره قبولی کسب کنند، صادر می‌شود و پس از انجام مراحل تایید دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، خدمت شرکت‌کنندگان محترم ارسال می‌شود.

فهرست