پایان مهلت ارسال مقالات

ضمن تقدیر از تمامی فرهیختگانی که مقاله خود را به این کنفرانس ارسال کردند؛ به استحضار می‌رساند نتایج داوری ۱۵ مهر ماه از طریق ایمیل اعلام خواهد شد.

نحوه ارسال مقاله:

برای ارسال مقاله نیازی به ثبت نام در کنفرانس نیست و کافی است که مقاله خود را بر اساس فرمت نگارش مقالات تدوین نموده و فایل آنرا به صورت Word و PDF همراه با مشخصات کامل خود (نویسنده مسئول مکاتبات) در فرم زیر بارگذاری نمایید. مقالاتی که متناسب با محورهای کنفرانس یا فرمت مقالات کنفرانس تهیه نشده باشند در فرآیند داوری قرار نمی‌گیرند.

 

دانلود شیوه‌نامه تنظیم مقاله‌های فارسی کنفرانس ‌BIM

 

در صورتی که مقاله شما به زبان لاتین تنظیم شده است، از شیوه‌نامه تنظیم مقاله‌های لاتین استفاده کنید.

 

دانلود شیوه‌نامه تنظیم مقاله‌های لاتین کنفرانس BIM

 

فرآیند داوری مقالات:

هر مقاله توسط حداقل ۲ داور بررسی می‌شود و به تشخیص کمیته علمی کنفرانس تعدادی از بهترین مقالات در بخش “ارائه شفاهی” و سایر مقالات در بخش “ارائه به صورت پوستر” پذیرش خواهند شد. ممکن است برخی از مقالات بر اساس نظر داوران نیاز به بازنگری توسط نویسنده باشد که در این صورت نتیجه داوری پس از بازنگری اعلام می‌شود. مقالاتی که از نظر داوران از کیفیت علمی و نگارشی لازم برخوردار نباشند در اولویت ارائه به صورت شفاهی یا پوستری قرار نخواهند گرفت.

گواهی پذیرش مقالات:

گواهی پذیرش مقاله فقط به مقالاتی داده می‌شود که در کنفرانس ارائه شده باشند لذا حداقل یکی از نویسندگان هر مقاله می‌بایست در کنفرانس ثبت‌نام و اقدام به ارائه مقاله خود به صورت شفاهی یا پوستری نماید.

فهرست