دانلود فایل پرسش‌های متداول

1.  زمان و مکان برگزاری کنفرانس؟

25 و 26 خرداد ماه 1402

ساعت 8 الی 17

به صورت حضوری: سالن همایش‌های دانشگاه تربیت مدرس

به صورت آنلاین: پخش همزمان به صورت آنلاین با لینک اختصاصی

2.  نحوه ثبت نام در کنفرانس؟

وارد صفحه ثبت نام سایت  https://bimconf.com/register/ شده، گزینه مورد نظر (عادی، نظام مهندسی، دانشجویی، مقالات و…) را انتخاب و فرم مشخصات خود را تکمیل و تایید نمائید. پس از پرداخت، ثبت‌نام شما انجام شده و ایمیل تایید دریافت می‌نمائید.

3.  نحوه اطلاع‌رسانی اخبار و اطلاعیه‌های برگزاری کنفرانس؟

در ایمیل تایید ثبت‌نام، لینک کانال تلگرامی درج شده است. با عضو شدن در این کانال از اخبار و اطلاعیه‌های برگزاری کنفرانس مطلع شوید.

4.  نحوه ورود به کنفرانس؟

عزیزانی که به صورت حضوری در کنفرانس شرکت‌ نموده‌اند، به پیوست ایمیل تایید ثبت‌نام، کارت ورود به جلسه دریافت می‌نمایند. لازم به ذکر است جهت ورود به سالن برگزاری کنفرانس همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می‌باشد.

و عزیزانی که به صورت آنلاین در کنفرانس شرکت‌ نموده‌اند، یک روز قبل از شروع کنفرانس، لینک اختصاصی ورود به کنفرانس آنلاین را از طریق ایمیل دریافت خواهند نمود. لازم به ذکر است لینک‌های ورودی برای هرکدام از شرکت‌کنندگان منحصربه‌فرد بوده و ورود همزمان بیش از یک نفر امکان‌پذیر نخواهد بود.

5.  شبکه‌های اجتماعی کنفرانس؟

برای اطلاع از اخبار عمومی کنفرانس، آشنایی با برنامه‌ها و موضوعات سخنرانی و مرور آرشیو دوره‌های قبلی کنفرانس، می‌توانید از طریق سایت، تلگرام، اینستاگرام و لینکدین کنفرانس، همگی با آدرس BIMconf با ما همراه باشید.

6.  گواهینامه‌های کنفرانس و نحوه دریافت آنها؟

کلیه گواهینامه‌های کنفرانس به صورت طلاکوب شده و دارای مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی بوده که در هر زمان از طریق دبیرخانه کنفرانس قابل استعلام و پیگیری می‌باشند. شرایط صدور و نحوه دریافت گواهینامه‌های شرکت در این کنفرانس به شرح زیر است:

·       گواهینامه حضور در کنفرانس

این گواهینامه بین‌المللی به دو زبان انگلیسی و فارسی برای کلیه شرکت‌کنندگانی که مدارک ثبت نام آنها کامل بوده و هر دو روز (16 ساعت) در کنفرانس حضور داشته باشند صادر نسخه فیزیکی گواهینامه در پایان روز دوم کنفرانس و پس از مراسم اختتامیه تحویل شرکت‌کنندگان خواهد شد.

·     گواهینامه ارائه مقاله در کنفرانس

این گواهینامه به زبان فارسی برای مقالاتی که مراحل داوری توسط کمیته علمی کنفرانس را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند و به تعداد تمام نویسندگان مقاله صادر و در پایان روز دوم کنفرانس و پس از مراسم اختتامیه تحویل ایشان خواهد شد.

·     تقدیرنامه سخنرانی، ارائه کارگاه یا داوری مقالات

این گواهی به زبان انگلیسی و یا فارسی برای کلیه اساتید محترم و متخصصانی که از طریق ارائه سخنرانی کلیدی، برگزاری کارگاه آموزشی و یا داوری مقالات در این کنفرانس همکاری داشته باشند صادر و پس از برگزاری کنفرانس خدمتشان ارسال می‌گردد. لازم به ذکر است تصاویر و ویدئوی تمام سخنرانی‌ها و کارگاه‌ها به صورت آنلاین و آفلاین، توسط تیم برگزاری کنفرانس در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

7.  امتیاز ارتقاء پایه نظام مهندسی؟

بر اساس مجوز دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، پنجمین کنفرانس بین‌المللی BIM دارای امتیاز یک دوره آموزشی برای ارتقاء پایه نظام مهندسی در صلاحیت نظارت و اجرا در کلیه رشته‌ها و پایه‌ها می‌باشد.

شرکت‌کنندگان محترمی که دارای پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی هستند، پس از حضور در کنفرانس و قبولی در آزمون نهایی، موفق به دریافت گواهینامه خواهند شد. این گواهینامه پس از انجام فرآیند تایید دفتر مقرات ملی و کنترل ساختمان و اداره کل شهرسازی استان تهران، توسط پست به شرکت کننده‌ها ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است این فرآیند ممکن است حدود دو تا سه ماه به طول انجامد. پیشاپیش از شکیبایی عزیزان سپاسگزاریم.

8.  برنامه‌های کنفرانس؟

جهت آشنایی با برنامه‌ها و موضوعات سخنرانی، به صفحه اصلی سایت کنفرانس مراجعه فرمائید.

برنامه‌های پیش بینی شده در کنفرانس به شرح زیر می‌باشند:

·     سخنرانی‌های کلیدی

شامل سخنرانی مقامات، اساتید و متخصصان برجسته داخلی و بین المللی

·     کارگاه‌های آموزشی

ارائه تجارب موفق از پیاده‌سازی BIM و چالش‌های آنها

·     میزگردهای تخصصی

هم اندیشی متخصصان و دانشگاه با حضور نمایندگان کارفرمایی از صنایع مختلف

·     ارائه مقالات علمی

ارائه مقالات علمی در زمینه BIM به صورت شفاهی و پوستر

·     جایزه پژوهش برتر BIM

برگزاری مسابقه‌ای تحت عنوان ” جایزه پژوهش برتر BIM”  و معرفی سه پژوهش برتر دانشگاهی یا صنعتی و تجلیل از آنها در کنفرانس. اطلاعات تکمیلی در صفحه زیر: https://bimconf.com/research/

·    ماراتون برنامه نویسی در دنیای BIM

برگزاری مسابقه‌ای تحت عنوان ” ماراتون برنامه نویسی در دنیای BIM” یک هفته قبل از کنفرانس و ارائه پروژه‌های برتر و اعلام نفرات برتر و اهدای جوایز نفیس در اختتامیه کنفرانس.

اطلاعات تکمیلی در صفحه زیر: https://bimconf.com/marathon/

·    نمایشگاه تخصصی BIM

حضور شرکت‌های متخصص و فعالین صنعت ساخت و معرفی خدمات و دستاورد‌های نوین در حوزه صنعت ساخت و به ویژه در زمینه BIM به مخاطبین کنفرانس.

9.  نحوه دریافت فیلم‌های سخنرانی کنفرانس؟

سایت بیم آموز به آدرس  https://bimamooz.com/  شامل آرشیو کاملی از فیلم‌های سخنرانی ادوار قبلی کنفرانس می‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این سایت از موضوعات مختلف ارائه شده در کنفرانس بهره‌مند گردند. فیلم‌های کنفرانس پس از انجام مراحل تدوین حدود یک ماه پس از کنفرانس، از طریق سایت بیم آموز در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

شرکت کنندگانی که به هنگام ثبت نام گزینه دریافت فیلم را انتخاب و هزینه مربوطه را پرداخت نموده‌اند مشمول کد تخفیف 100 درصدی شده و می‌توانند به فیلم‌ها دسترسی داشته باشند.لازم به ذکر است عزیزانی که در کنفرانس ثبت نام نموده ولی گزینه دریافت فیلم را انتخاب نکرده باشند کد تخفیف 50 درصدی دریافت خواهند کرد.

این کد تخفیف‌ها پس از انتشار فیلم‌ها در بیم آموز توسط ایمیل (ایمیل ثبت شده در سیستم هنگام ثبت نام) در اختیار عزیزان قرار خواهند گرفت.

فهرست